Ödeme Yöntemleri

- Havalesi / EFT ile ödeme :
Kartal Otomasyon‘dan Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 2 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

- Kapıda Nakit / Kredi Kartıyla Ödeme
Kapıda ödeme talepleriniz için yapacağınız alış veriş tutarının 500 TL üzerinde ve Aras Kargo firmasını seçerek tamamlamalısınız.Kapıda ödeme talepleriniz Türkiye içi her bölgeye gönderilebilmektedir.Kapıda Nakit işleminizi seçtiğinizde gelen kargo personeline sadece Nakit , Kapıda kredi kartıyla ödeme türünü seçtiğinizde de yalnızca kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.


 - Kredi Kartı ile ödeme :
Termokulp.com.tr 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. termokulp.com.tr’de, anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Teslimat

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı da sipariş toplam tutarınıza eklenmiş durumdadır.Fatura ve sipariş detaylarınız da kargo tutarınızı görebilirsiniz.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.